UA

RU

Фен-шуй Що? Навіщо? і Чому?


Фен-шуй не є релігією, містикою або чаклунством і не вимагає сліпої віри. Ціль цих знань – допомогти людині жити в гармонії з навколишнім простором, що дає можливість наповнити життя здоров'ям.

Що таке фен-шуй?

Фен-шуй – це давня китайська (східна) практика, заснована на знаннях, які збиралися багато століть. Знання фен-шуй розглядають взаємодію людини з простором. Вплив на нас з вами сторін світла, ландшафту землі, архітектури будівель, планування приміщень, кольорової гами, а також різних предметів та їх форм. І звичайно, наш вплив на перелічені об'єкти та природу. Фен-шуй не є релігією, містикою або чаклунством і не вимагає сліпої віри.

Ціль цих знань – допомогти людині жити в гармонії з навколишнім простором, що дає можливість наповнити життя здоров'ям, любов'ю, благополуччям та достатком. жити повноцінно.

Навіщо потрібний фен-шуй?

Згадайте, як незатишно ви почуваєтеся, якщо у ваш бік спрямований гострий предмет. Навіть у разі відсутності реальної загрози почуття незручності цілком обґрунтоване. І оскільки негативний вплив, хай і мінімальний, але все-таки є, то, накопичившись згодом, дасться взнаки. Подібний вплив може виходити від кута стіни, шафи спрямованих на нас, а також багатьох інших предметів, якщо вони розташовані неправильно або їх форма і колір не відповідає вашому індивідуальному сприйняттю. Все це створює дискомфорт у просторі, де ми живемо чи працюємо, забирає у нас сили. А не правильно розташований стіл, крісло та меблі в цілому, може просто приводити до банальних садна і синців. Але, якщо всі вищевикладені фактори враховані, а меблі розташовані правильно, кімната і предмети, що знаходяться в ній, формуються в єдину систему, яка взаємодіє з вами. Тобто створює комфортні умови для роботи, відпочинку чи сну залежно від свого призначення.

Користь фен-шуй

Найчастіше ми усвідомлюємо впливу обстановки, оскільки наші думки спрямовані вирішення нагальних питань. З'являється відчуття дискомфорту, хочеться щось змінити. Виникає бажання переставити меблі, переклеїти шпалери, змінити колірну гаму у кімнатах. І ми починаємо перестановку або ремонт. Але чи завжди ми це робимо правильно? Лише людина, яка має колосальну інтуїцію, методом спроб і помилок може створити сприятливе поєднання кольору, форм та предметів. Набагато практичніше скористатися знаннями Фен-шуй, це заощадить час, зменшить матеріальні витрати та дасть гарантію позитивного результату.

Фен-шуй не терпить поспіху!

Не поспішайте закочувати рукави, щоб рухати меблі та перефарбовувати стіни. Фен-шуй не терпить поспіху та необдуманих рішень. Для створення сприятливого фен-шуй у приміщенні необхідні знання та досвід. Однієї прочитаної статті і навіть книги, на тематику фен-шуй мало, щоб оволодіти цими знаннями. Тому якщо ви хочете самостійно зробити фен-шуй своєї квартири, будинку, офісу, кабінету чи навіть робочого столу, почніть із навчання. Або довірте цю справу майстру. У будь-якому випадку для досягнення сприятливого фен-шуй є 4 шляхи.

Чотири шляхи до гармонії фен-шуй

1) Найкоротший шлях.

Проконсультуватися у майстра фен-шуй.

2) Більш довгий, але й цікавіший шлях.

Пройти навчання у школі фен-шуй.

3) Шлях самонавчання та самопізнання.

Самостійно осягнути знання фен-шуй. Прочитати статті на сайті фен-шуй.in.ua (або в інших надійних джерелах) та закріпити прочитане на практиці.

4) Найдовший, але гідний поваги шлях.

Інтуїтивно створити сприятливу обстановку у приміщенні.

Вибір за вами!

 что фен-шуй, где применять, как учить, зачем фэн-шуй, магия феншуй, волшебство, религия
feng-syui-chto-zachem-pochemu.jpg

Добавить комментарий

Представьтесь
Email
Комментарий
 

Комментарии


Нас находят по ключевым словам: что фен-шуй, где применять, как учить, зачем фэн-шуй, магия феншуй, волшебство, религия