UA

RU

Таблиця елементів стихій


У таблиці описані елементи п'яти стихій, які потрібно додати до сектора приміщення, якщо їх недостатньо або прибрати, якщо в надлишку. Як правило, на цю сторінку заходять ті, хто ставив запитання на форумі або в інших статтях отримав потрібну інформацію...

#елкменти_стихій #колір_за_стихіями #елементи_посилити_сектор #який_стихії_відноситься #який_елемент #дізнатися_енергію_стихії #представляє_стихію

У таблиці описані елементи п'яти стихій, які потрібно додати до сектора приміщення, якщо їх недостатньо або прибрати, якщо в надлишку. Як правило, на цю сторінку заходять ті, хто ставив запитання на форумі або в інших статтях отримав потрібну інформацію. І вони вже знають, яких елементів надлишок, а яких недостатньо.

 

Стихії

Елементи, що виявляють енергію стихій

Вода

Будь-яка чутна, видима вода, і навіть її імітація. Санвузол (діючий), акваріум, фонтан. Зображення/імітація водойми, заплави, озера, лагуни, моря, річки, струмка та зображення зимових пейзажів.

Колір: чорний, а також синій, блакитний та будь-які їх відтінки.

Дерево

Рослини, навіть штучні (менш ефективні ніж натуральні але рятують становище там де відсутня сонячне світло). Дерев'яні прикраси, оздоблювальні матеріали, елементи дизайну, меблі тощо (текстура дерева повинна бути видна). Вироби та матеріали, що імітують дерево. Рослинні малюнки та візерунки, наприклад, на шпалерах, плитці (весна, літо). Зображення весняних пейзажів або зелених рослин.

Колір: зелений, коричневий та будь-які їх відтінки.

Вогонь

Газова плита, піч, камін, пахощі, аромалампа, свічки та інший відкритий керований вогонь або його зображення. Птахи (співочі або декоративні), метелики, зображення сонячних літніх пейзажів (без води). Зображення танці людей грають музикантів. Телевізор (розважальні передачі), музичний центр або музичний інструмент, наприклад піаніно (дають енергію, якщо телевізор працює, а на музичному інструменті грають).

Колір: червоний, помаранчевий. та будь-які їх відтінки.

Земля

Натуральне каміння, імітація каменю (виробів із каменю). Оздоблювальні матеріали, що імітують камінь: плитка, лінолеум... Скульптури та інші вироби з природного каменю, глини, кераміки або гіпсу. Зображення гір чи пагорбів; зображення красивих будівель, за винятком ІНЬських: руйнівний будинок, в поганому стані, будинок лікарні.

Колір: жовтий і будь-які відтінки, цегляний, теракотовий, поєднання кольорів імітує камінь.

Метал

Елементи мистецтва, дизайну, оздоблювальні матеріали та інші вироби з металу або метал, що імітує. Зображення міжсезоння та металевих виробів.

Колір: білий та кольори різних металів (золото, срібло, бронза, мідь...).

 

© Сергій Гіль https://фэн-шуй.in.ua/cgi-bin/main.cgi?esse=1289

 


елкменти стихій, колір за стихіями, елементи посилити сектор, який стихії відноситься, який це елемент, дізнатися про енергію стихії, представляє стихію
tablitsa-elementov-stihiy-feng-shui-ua.jpg tablitsa-elementov-stihiy-feng-shui.jpg

Добавить комментарий

Представьтесь
Email
Комментарий
 

Комментарии


Нас находят по ключевым словам: елкменти стихій, колір за стихіями, елементи посилити сектор, який стихії відноситься, який це елемент, дізнатися про енергію стихії, представляє стихію